Toplantı Odası Nedir? Toplantı Odası Avantajları Nelerdir?

 • Günümüzün teknolojik olarak sofistike kültüründe, geleneksel ofis ortamı artık insanların verimli ve rahat çalışabilecekleri tek ortam değil. e-sanalofis.com, bu tür düşünceleri yeniden ifade edebilmeniz için geleneksel iş yerlerinde bir şeyleri değiştirmek için burada.

  Yüksek hizmet seviyesi nedeniyle, sanal ofisler, müşteri toplantı odası ve yeni iş birliği toplantıları gibi çok sayıda katılımcıyı çeken etkinlikler için mutlak bir ihtiyaçtır. Toplantılar ve eğitim için sanal bir ofis kiralamanın, fiziksel bir ofis ve onu sürdürmekle ilgili tüm harcamaları ödemekten daha uygun maliyetli olması mümkündür.

  Genellikle ofis kavramı ile ilişkilendirilmeyen hizmetler sunan sanal bir ofiste toplantı yapmanın pratikliğinden yararlanmak mümkündür. Yeni müşterilere, anlaşmalara veya eğitime uyum sağlamak için her biri benzersiz boyutlara ve ölçeğe sahip çeşitli toplantı odası mevcuttur. e-sanalofis.com’daki konferans salonları, en son teknolojiye sahip olup, işinizi tam olarak ihtiyaçlarınıza uygun bir ortamda gerçekleştirmenizi sağlar.

  Altı kişilik toplantı odası ek olarak, büyük konferanslar veya eğitimler için altmış kişiye kadar kapasiteli daha geniş alanlar bulunmaktadır. Bu alanlar kiralanabilir. Bu ofis konferans salonları, çok çeşitli toplantıları ve etkinlikleri barındırmak için çeşitli boyutlarda mevcuttur. Misafirlerinizin yönlendirilme ve konferansın yapılacağı yere taşınma konusunda sorunsuz bir deneyim yaşamalarını sağlamak için gerekli tüm düzenlemeler toplantıdan çok önce yapılır.

  Davetlileriniz, etkinliğe kaç kişi katılırsa katılsın, uygun bir ortamda toplanmaya hazır hale gelebileceklerdir. İçme suyu, çay, kahve gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman self servis alternatiflerini kullanın. Konferansta verilen molalarda misafirleriniz e-sanalofis.com’un sunduğu toplantı odalarında sunulan lobi koltukları ve tartışma koltuklarında dinlenebilecekler.

  e-sanalofis.com çalışanları, toplantılarınız kendinizi oturma odanızda gibi hissettiren keyifli ortamlarda yapılırken, teknolojinin arka planda iyi çalışmasını sağlar. İster yeni bir ortaklık kurmak, ister bir sunum, ister bir eğitim oturumu için olsun, bir işletmenin iç tasarımı kadar lokasyonu da önemlidir.

  Kiraladığınız konferans salonuna ulaşım kolaysa, merkezi bir bölgede bulunuyorsa ve konukların araçlarını bırakabilecekleri saygın bir otoparka sahipse şirketinizin imajı daha da güçlenecektir. Bu, işletmenize daha profesyonel bir görünüm kazandıracaktır.

  Şirketteki herkes bu inançları yansıtan projeler üzerinde çalışmak için tek bir çatı altında bir araya geldiğinde en önemli şey müşterilerinizin işinizi yenilikçi ve ileri görüşlü olarak görmeleridir. Katılımcılar, toplantı başlamadan önce otomatik operatör ile konumlarını ve adreslerini doğrulayabildikleri için daha iyi bir güvenlik duygusuna sahip olacaklardır.

  Sanal işyeri kendi zaman çizelgelerine göre çalışır, bu nedenle kayıt işlemi sırasında tercihlerinize göre toplantı odaları size tahsis edilir. Buradayken iş yapmak istiyorsanız, lütfen Toplantı Odamızı kullanın. Sanal iş yerlerinin günlük olarak kiralanması da ihtiyaç duyanlar için bir seçenek. Konferans salonlarını eğitim amaçlı kiralarken bile, üstün hizmete artan bir ihtiyaç vardır.

  e-sanalofis.com üzerinden bir konferans odası rezerve ettiğinizde, toplantıya yanınızda getirmeyi düşündüğünüz katılımcı sayısı ne olursa olsun, odanın tüm olanaklarına erişebileceksiniz. Geleneksel ofis ortamında, her ziyaretçi, genç işletme sahiplerinin ilgilenmemeyi tercih ettiği ayrıntılar da dahil olmak üzere, ilgili tüm bilgilere aynı düzeyde erişime sahiptir.

  e-sanalofis.com sunumunuzu gerçekleştireceğiniz mekan için rezervasyon yapmanıza yardımcı olurken teknik bir sorun olmamasını da sağlar. e-sanalofis.com ‘un sunduğu toplantı odaları sayesinde sunumlarınız hiç olmadığı kadar başarılı olacak. Bu toplantı odaları, tüm katılımcıların odağını size yönlendirmek için tasarlanmıştır.

  Mevcut teknolojik imkanlar sayesinde iyi donanımlı toplantı salonlarında daha kısa sürede daha fazlasını yapabilirsiniz. LCD’ler, projeksiyon cihazları, beyaz tahtalar ve flipchartlar dahil bu araçlarla düşüncelerinizi özgürce ifade edebilirsiniz.

  Uygun şekilde sağlanan ses sistemleri sayesinde dinleyiciler sunumu duyabileceklerdir. Toplantının başarısı için size yüksek hızlı internet ve gerekli tüm teknik ekipmanı sunması için toplantı sahibine güvenebilirsiniz. Seans süresine göre düzenlenen ikramlar, katılımcılarınızın etkinlik boyunca yorulmasını engelleyecektir.

  Toplantıya katıldıklarında, dikkatlerinin dağılması ve ilgilerini kaybetmeleri daha az olasıdır. e-sanalofis.com ‘da her zaman yanınızda olacak ve toplantının istediğiniz gibi geçmesini sağlayacak deneyimli bir çalışanınız olacak. Sanal ofis avantajlarından büyük ayrıcalıklar ve faydalar sonucunda bu özelliklere sahip olursunuz.

 • Toplantı odası avantajları insanların ilgi odağı haline geldi. Daha az maddi giderlere sahip bir toplantı odası tercihleri arttı.

  İş yapmanın hayati bir unsuru haline gelen toplantı odası kiralama ve toplantılara katılma giderleri, belirli koşullar sağlanmadığı takdirde hızla artabilmektedir. Verimli bir toplantı yapmak için, bu kayıplara maruz kalmamak için bunlar gibi birkaç değişkene çok dikkat etmeniz gerekir. Toplantının yeri ve toplantı alanının teknik özellikleri karşılama kapasitesi, dikkate alınması gereken en önemli iki unsurdur.

  Toplantı odası avantajları, biri odadaki aydınlatma olmak üzere çeşitli faktörlere bağlıdır. Diğer bir faktör ise mevcut teknolojidir. Ayrıca konferans salonunun mekânın ortasındaki konumu, misafirlerinizin etkinliğe ne kadar hızlı ve kolay ulaşacağını belirlemede en kritik faktörlerden biridir. Kendi ofis alanına sahip olmayan şirketler, ihtiyaç duyduklarında günlük toplantılar yapabilmeleri için gerekli tüm olanaklarla donatılmış konferans salonları arıyorlar.

  Bu hizmetleri kiralamanın şirketlere kazandıracağı çeşitli toplantı odası avantajları vardır:

  Profesyonel bir izlenim yaratır: Serbest çalışanlar ve evden çalışan işçiler, belirli koşullar altında görüşmeler için müşterilerle görüşmeye zorlanabilir. Kafe, restoran gibi halka açık yerlerde toplantılar düzenli olarak veya uzun süre yapıldığında profesyonellikten uzak bir görüntü verir. e-sanalofis.com, paylaşımlı, servisli ve sanal ofis kiralama tedarikçileri size bir konferans odası sunarak yerel iş dünyasındaki profilinizi yükseltmenize yardımcı olabilir.

  Farklı genişlikteki toplantı odası alternatifleri: Tartışmanın doğasına bağlı olarak, bir toplantıya katılım birkaç kişiden birkaç düzine kişiye kadar değişebilir. Bu özel senaryoda, boyut ve konfigürasyon açısından farklılık gösteren konferans odalarına ihtiyacımız olacak. Toplantınızın amaçlarına faydalı bir atmosfer yaratarak ve forum için uygun bir ortam oluşturarak toplantılarınızın başarılı olmasını sağlayacaklardır.

  Teknik Altyapı: Konferans, seminer ve çalıştaylara katılanlar, bu faaliyetler sırasında sıklıkla teknoloji kullanımına ihtiyaç duyarlar. Kiralama hizmeti, konferans salonunun fiziki altyapısının ve elektronik altyapısının kullanımını içerir. Wi-Fi, yazıcı, tarayıcı, plazma TV, ses sistemi, projektör ve yaka mikrofonları toplantı odasında bulunan teknik altyapının bileşenleridir. Bu altyapı, farklı yönlerden ziyaretçileri kendine çekiyor. Flipchart kullanma imkânı da vardır.

  Şirketler için masrafları azaltır: Bir şirketteki çalışan sayısı, genellikle etkinlikler ve toplantılar için belirli bir toplantı odasının bulunup bulunmadığını belirler. Bir kuruluşun personelini barındıracak kadar büyük bir konferans odası inşa etmek, özellikle de iş gücü çok genişse, aşırı derecede pahalıdır. Konferans salonunda verilen hizmetten yararlanmak, bu fiyattan tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Bilgisayar, mobilya ve büro malzemeleri dahil olmak üzere bir teknoloji altyapısının kurulmasıyla ilgili tüm masraflar burada muhasebeleştirilir.

  Prestijli konumlarından yararlanabilirsiniz: Genellikle sanal ofisler sunan şirketler tarafından sağlanan bu hizmet, prestijli lokasyonları kullanır. Bu bölgelerde, büyük organizasyonların ve ekonomik faaliyetlerin yoğun olarak bulunması, müşterilerin ve ekiplerin birbirleriyle iletişim kurmasını kolaylaştırır. Erişim kolaylığı ve yüksek prestijleri nedeniyle bu yerler hem yerleşik işletmelere hem de bağımsız yüklenicilere fayda sağlar.

  Günümüzde kuruluşlar, genellikle serbest çalışanlar ve ev ofis çalışanları gibi bir ofis ortamında kalıcı olarak bulunmayan çalışanlar tarafından tamamlanan konferans odası hizmetinden yararlanmaya başladılar. Toplantılar, seminerler, konferanslar ve eğitimler için uygun toplantı odaları, çok çeşitli sektörlerde çalışan profesyoneller arasında yoğun talep görmektedir.

  Çünkü toplantı odalarının sağladığı avantajlar onları arzu edilir kılmaktadır. e-sanalofis.com her biri küçük veya büyük isteğe bağlı, çeşitli toplantı odalarına sahip hizmet paketlerinden seçim yapabilirsiniz.

  Daha uzun süreli etkinlikler için haftalık toplantı yerlerinin kiralanması, saatlik veya günlük kiralama fiyatlarına tabi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir